TRIBULUS TERRESTRIS 60 kapslí

Novinka

SKLADEM

Popis:

Tribulus terrestris je malá rostlina, známá také jako punkční réva, Gokshura, kaltrop nebo kozí hlava. Vyskytuje se na mnoha místech, včetně částí Evropy, Asie, Afriky a Středního východu.

Jak kořen, tak i plody rostliny mají léčivé a povzbuzující účinky a používají se v tradiční čínské a indické medicíně už stovky let.

Účinky:

Pro zdravé srdce a snížení cukru v krvi - Přestože lidé často berou Tribulus terrestris pro jeho potenciální účinky na sexuální funkce a zvýšení hladiny testosteronu, byly také zkoumány a objeveny další důležité vlastnosti této rostliny. Studie prokázaly, že Tribulus terrestris snižuje hladinu cukru v krvi, chrání před poškozením krevních cév a snižuje cholesterol.

Tribulus Terrestris zvyšuje libido - Vědci zjistili, že když muži se sníženou sexuální touhou konzumovali denně 750-1500 mg Tribulus terrestris po dobu dvou měsíců, jejich sexuální touha vzrostla o 79% .

Také 67% žen s velmi nízkým libidem zažilo zvýšenou sexuální touhu poté, co po dobu 90 dnů užívaly doplněk 500-1500 mg. Jiné studie také uváděly, že doplňky obsahující Tribulus Terrestris zvyšovaly sexuální touhu, vzrušení a spokojenost u žen s nízkým libidem.

Další možné účinky- Kromě již diskutovaných potenciálních zdravotních účinků může mít Tribulus terrestris další účinky:

Pomáhá na problémy s prostatou a zácpou.

Dále se ukázalo, že aktivita imunitního systému se zvyšuje při suplementaci této rostliny.

Jako součást vícesložkového doplňku může mít Tribulus terrestris i antidepresivní účinky.

protizánětlivé účinky.

Vyšší dávky tohoto doplňku mohou ulevit od bolesti.

Tribulus terrestris může pomoci v boji proti onkologickým onemocnění.

Dávkování:

1-2 kapsle po snídani, po dobu alespoň 30 dní.

Složení:

85% extrakt z Kotvičníku zemního (Tribulus terrestris),

15% kapsle: hydroxypropylmethylcelulosa (HPMC),

Obsah látek v 1 kapsli: 635mg extraktu z Kotvičníku zemního, 317,5mg protodioscinu.

60 kapslí v balení

Země původu:

Čína

Upozornění:

Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Těhotné a kojící ženy musí použití přípravku konzultovat se svým lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců. Skladujte na suchém a temném místě do teploty 25 stupňů celsia. Nedoporučujeme užívat při akutních potížích.

499,00 Kč
Please select variants first