KORÁLOVEC JEŽATÝ - HERICIUM 60 kapslí

Novinka

SKLADEM

Popis:

Korálovec ježatý (Hericium) je vzácná ježatá houba, rostoucí na podzim na poškozených kmenech listnatých stromů, především buků a dubů. V tradiční čínské medicíně patří mezi nejoblíbenější a nejznámější houby, které se pro své zdravotní benefity používají již tisíce let.

Korálovec je bohatý zejména na beta-glukany. Obsahuje také významné množství aminokyselin, především L-alaninnebo L-leucin, který patří mezi esenciální aminokyseliny a kyselinu linoleovou, která působí antibakteriálně. Korálovec vyniká i obsahem vitaminů skupiny B a D, minerálních a stopových prvků - například hořčíku, sodíku, draslíku, zinku, selenu nebo mědi.

Účinky:

Napomáhá správné funkci trávicího traktu, podporuje přirozený imunitní systém, správnou funkci nervové soustavy a psychickou rovnováhu.


Dávkování:

Užívejte 2-3 tobolky denně, 5 dní v týdnu - 2 dny pauza nebo 3 týdny každodenně - 1 týden pauza. Doporučujeme užívat 20 minut před jídlem, zapijte neperlivou vlažnou vodou nebo čajem.

Složení:

85% Korálovec Ježatý - Extrakt z plodnice s 50% polysacharidů.

15% kapsle: hydroxypropylmethylcelulosa (HPMC),

Obsah látek v 1 kapsli: 720mg účinných látek

60 kapslí v balení

Země původu:

Čína

Upozornění:

Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Těhotné a kojící ženy musí použití přípravku konzultovat se svým lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců. Skladujte na suchém a temném místě do teploty 25 stupňů celsia. Nedoporučujeme užívat při akutních potížích.

449,00 Kč