GUARANA 60 kapslí

Novinka

SKLADEM

Popis:

Guarana (Paullinia cupana) je rostlina původem ze severní Brazílie a dalších oblastí Amazonky. Amazonské kmeny ji pro její terapeutické vlastnosti využívali celá staletí. Obsahuje působivou škálu stimulantů, jako je kofein, theofylin a teobromin. Guarana se také může pochlubit antioxidanty, jako jsou třísloviny, saponiny a katechiny. Účinně bojuje proti únavě, zvyšuje duševní bdělost a podporuje hubnutí.

Účinky:

Proti únavě - semena guarany obsahují 4-6 krát více kofeinu než kávová zrna. Díky tomu  pomáhá zvýšit soustředěnost a snížit psychickou únavu. Také posiluje paměť, takže je ideálním pomocníkem pro každého studenta.

Antioxidančný účinek - antioxidanty neutralizují tzv. volné radikály, které mohou interagovat s buňkami a způsobit jejich poškození a následné stárnutí a různé nemoci. Guarana má podobný antioxidační profil jako zelený čaj. Guarana proto snižuje riziko vzniku srdečních chorob, nádorů a zpomaluje stárnutí pokožky.

Podporuje hubnutí - kofein zvyšuje metabolismus, což znamená, že tělo dokáže spálit více kalorií. Také dokáže zpomalit produkci tukových buněk.

Dávkování:

Guarana je při doporučených dávkách dobře snášena. Denní dávka by se měla pohybovat kolem 70-75mg.

Složení:

72% extrakt z Guarany, 10% extrahovaný kofein z kávy.

Kapsle: hydroxypropylmethylcelulosa (HPMC)

Obsah kofeinu v 1 kapsli: 140mg

Země původu:

Brazílie

Upozornění:

Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Těhotné a kojící ženy musí použití přípravku konzultovat se svým lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců. Skladujte na suchém a temném místě do teploty 25 stupňů celsia. Nedoporučujeme užívat při akutních potížích.

Tento produkt se nedoporučuje lidem s vysokým krevním tlakem!

349,00 Kč