ESSENCE OF WISDOM Life Cykel™

Novinka

SKLADEM

Kaviárový citrus, citronová myrta, švestka Kakadu, švestka Davidson, Lví hříva (Lion's Mane) a Čaga (Chaga) - Pociťte prastarou sílu všech těchto neuvěřitelných ingrediencí dohromady a dopřejte svému tělu opravdový zážitek.

Tyto extrakty jsou na bázi glycerinu a neobsahují alkohol. V každé lahvičce naleznete jedinečné spojení funkčních hub a potravin z australské buše, které dodají lahodnou sladkou chuť jakémukoli pokrmu nebo nápoji, do kterého se je rozhodnete přidat a obohatí jej o blahodárné účinky těchto přírodních pokladů.

Objem balení: 60mL (30 dávek)

Použití: Přidejte svůj ochucující extrakt do různých receptů, jako jsou smoothie misky, kaše, chia puding, pečivo, šťávy, koktejly, mocktaily a další!

Dávkování: 1-2 ml - 1/2 kapátka je přibližně 1 ml.

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

Složení: Glycerin, voda, houbové aroma: Lví hříva (Hericium coralloïdes) plodnice a mycelia, divoce sbíraná čaga (Inonotus obliquus) sklerocia, citronová myrta (Backhousia citriodora), prstová limetka (Citrus australasica), Davidsonova švestka (Davidsonia jerseyana), Kakadu švestka (Terminalia ferdinandiana) přírodní aroma, konzervant 221, 201, kyselina citronová.

949,00 Kč