ESSENCE OF WISDOM Life Cykel™

Novinka

SKLADEM

Kaviárový citrus, citronová myrta, švestka Kakadu, švestka Davidson, Lví hříva (Lion's Mane) a Čaga (Chaga) - Pociťte prastarou sílu všech těchto neuvěřitelných ingrediencí dohromady a dopřejte svému tělu opravdový zážitek.

Tyto extrakty jsou na bázi glycerinu a neobsahují alkohol. V každé lahvičce naleznete jedinečné spojení funkčních hub a potravin z australské buše, které dodají lahodnou sladkou chuť jakémukoli pokrmu nebo nápoji, do kterého se je rozhodnete přidat a obohatí jej o blahodárné účinky těchto přírodních pokladů.

Objem balení: 60mL (30 dávek)

Použití: Přidejte svůj ochucující extrakt do různých receptů, jako jsou smoothie misky, kaše, chia puding, pečivo, šťávy, koktejly, mocktaily a další!

Dávkování: 1-2 ml - 1/2 kapátka je přibližně 1 ml.

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

Složení: Glycerin, voda, houbové aroma: Lví hříva (Hericium coralloïdes) plodnice a mycelia, divoce sbíraná čaga (Inonotus obliquus) sklerocia, citronová myrta (Backhousia citriodora), prstová limetka (Citrus australasica), Davidsonova švestka (Davidsonia jerseyana), Kakadu švestka (Terminalia ferdinandiana) přírodní aroma, konzervant 221, 201, kyselina citronová.

1 099,00 Kč